Підгузки Huggies Elite Soft 2 / 82 pcs
Huggies Elite Soft 2 / 82 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huggies Elite Soft 2 / 82 pcs
Усі ціни 12 →Підгузки Huggies Extra Care 2 (3-6 кг), 82 шт. | 709 грн. |
Підгузки HUGGIES Extra Care Mega 2, 3-6 кг, 82 шт (5029053578088) | 729 грн. |
Підгузки Huggies Extra Care 2 (3-6 кг), 82 шт (5029053578088) 502905357808 | 729 грн. |
Huggies Підгузки Huggies Extra Care 2 (3-6 кг), 82 шт (5029053578088) 5029 | 729 грн. |
ще 7 пропозицій
0 1 2 14 |
дуже м'які та ніжні. для шкіри дитини чудово підходять. приємні на дотик, вбирають рідину при цьому залишаючись сухими цілу ніч. відмінні підгузки з багатьох перепробованих (ліберо дада) і поряд не стояли. ціна користуюся Huggies Elite Soft 2 / 88 pcs місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 18 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Huggies Elite Soft 2 / 82 pcs
Ціни на Huggies Elite Soft 2 / 82 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft 2 / 58 pcs | від 549 грн. | 10 пропозицій | ||
Huggies Elite Soft 2 / 82 pcs | від 709 грн. | 12 пропозицій | ||
Huggies Elite Soft 2 / 88 pcs | від 729 грн. | 12 пропозицій | ||
Huggies Elite Soft 2 / 164 pcs | від 1 405 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →