Підгузки-трусики Huggies Pants Girl 4 / 52 pcs
Huggies Pants Girl 4 / 52 pcs |
|
Підгузки-трусики в ніжно-рожевих тонах розроблені з урахуванням анатомічних особливостей будови девчачьего тіла. На їх зовнішній «обгортці» можна побачити зображення мультиплікаційних героїв студії Disney, зокрема, мишки Мінні Маус. Формат трусиків не так сковує руху активного непосиди і дозволяє надягати поверх підгузників одяг класичного покрою. Щільне прилягання Huggies Girl Pants 4 — заслуга еластичних паска і боковин, що тягнуться у всіх напрямках, а також манжетів навколо ніжок.
Всередині моделей серії застосований всмоктуючий шар DryTouch, який поглинає вологу в мить ока і надійно утримує її, забезпечуючи малюкові сухість вдень і в нічну пору. Про необхідність зміни підгузників дає знати індикатор наповненості. Трусики 4-го розміру підходять дітворі ваговій категорії 9-14 кг. На полицях магазинів моделі цієї лінійки представлені в упаковках від мала до велика — по 36, 52, 72 і 108 шт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Купити Huggies Pants Girl 4 / 52 pcs
Усі ціни 15 →Підгузки-трусики для дівчаток Huggies Pants 4 (9-14 кг), 52 шт. | 597 грн. |
Підгузки-трусики HUGGIES Pant 4 Mega 9-14 кг для дівчаток 52 шт (502905354 | 599 грн. |
Підгузки Huggies Pants 4 Mega (9-14 кг) для дівчаток 52 шт (5029053547541) | 612 грн. |
Huggies Підгузки Huggies Pants 4 Mega (9-14 кг) для дівчаток 52 шт (502905 | 612 грн. |
2 1 1 2 |
З народження купуємо Haggies elite soft, вирішили спробувати трусики. Ми були просто в шоці: цілий день міняємо та міняємо, тому що підгузник постійно мокрий, залишає всю вологу на сідницях. Загалом, більше ніколи не експериментуватиму з моделлю. Повний дискомфорт для дитини та головний біль для батьків. Новинка - трусики! Постійно вологі всередині, міняємо щогодини. Липучки на ніжках занадто тугі. щойно купив(ла) Huggies Pants Girl 4 / 52 pcs рекомендую не купувати |
Модификації Huggies Pants Girl 4 / 52 pcs
Ціни на Huggies Pants Girl 4 / 52 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Pants Girl 4 / 36 pcs | від 429 грн. | 13 пропозицій | ||
Huggies Pants Girl 4 / 52 pcs | від 597 грн. | 15 пропозицій | ||
Huggies Pants Girl 4 / 72 pcs | від 799 грн. | 11 пропозицій | ||
Huggies Pants Girl 4 / 104 pcs | від 1 099 грн. | 2 пропозиції | ||
Huggies Pants Girl 4 / 116 pcs | від 1 645 грн. | 1 пропозиція |