Підгузки Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs
Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs |
|
Підгузники американського бренду Huggies представляють лінійку Elite Soft. Вона позиціонується в якості рішення з максимально м'якими і ніжними матеріалами, призначеними для чутливої, схильної до подразнень шкіри немовлят. Одноразові вироби належать до категорії унісекс і призначаються для дітей вагою від 2 до 5 кг, тобто підходять для дітей з моменту народження. Підгузники Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs виконані з м'якого бавовни з текстурою у вигляді подушечок, що покликане виключити натирання.
Вони щільно сидять і легко фіксуються за допомогою багаторазових липучок. В якості абсорбенту використовується складу Soft Absorb, перетворюється на гель при контакті з рідиною. Спеціально для найменших користувачів передбачений виріз для пупка, що спрощує догляд та контроль процесу загоєння пупкової ранки. А індикатор наповнення (змінює колір смужка) підкаже батькам, що настав час провести заміну памперса. Крім варіації на 84 штуки у продажу пропонуються і інші варіанти упаковок від 25 до 100 одиниць.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Купити Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs
Усі ціни 11 →Підгузки Huggies Extra Care 1 (2-5 кг) 84 шт. (888432) | 729 грн. |
Підгузки HUGGIES Extra Care 1 Mega (2-5 кг) 84 шт (5029053578057) | 729 грн. |
Підгузки Huggies Extra Care Розмір 1 (2-5 кг) 84 шт (5029053578057) 502905 | 727 грн. |
Huggies Підгузки Huggies Extra Care Розмір 1 (2-5 кг) 84 шт (5029053578057 | 727 грн. |
Модификації Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs
Ціни на Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft 1 / 25 pcs | від 184 грн. | 3 пропозиції | ||
Huggies Elite Soft 1 / 50 pcs | від 439 грн. | 8 пропозицій | ||
Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs | від 727 грн. | 11 пропозицій | ||
Huggies Elite Soft 1 / 168 pcs | від 1 389 грн. | 1 пропозиція |