Підгузки-трусики Huggies Pants Girl 4 / 36 pcs
Huggies Pants Girl 4 / 36 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huggies Pants Girl 4 / 36 pcs
Усі ціни 13 →Підгузки-трусики для дівчаток Huggies Pants 4 (9-14 кг), 36 шт. | 429 грн. |
Підгузки Huggies Pants 4 Jumbo (9-14 кг) для дівчаток 36 шт (5029053564258 | 479 грн. |
Huggies Pants Розмір 4 (9-14 кг) для дівчаток Jumbo 36 шт. PantsРозмір4(9- | 429 грн. |
Huggies Підгузки Huggies Pants 4 Jumbo (9-14 кг) для дівчаток 36 шт (50290 | 479 грн. |
Трусики-Підгузки Huggies Pants 4 Jumbo 9-14 кг для дівчаток 36 шт. (502905 | 449 грн. |
ще 8 пропозицій
2 1 1 2 |
З народження купуємо Haggies elite soft, вирішили спробувати трусики. Ми були просто в шоці: цілий день міняємо та міняємо, тому що підгузник постійно мокрий, залишає всю вологу на сідницях. Загалом, більше ніколи не експериментуватиму з моделлю. Повний дискомфорт для дитини та головний біль для батьків. Новинка - трусики! Постійно вологі всередині, міняємо щогодини. Липучки на ніжках занадто тугі. щойно купив(ла) Huggies Pants Girl 4 / 52 pcs рекомендую не купувати |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
Модификації Huggies Pants Girl 4 / 36 pcs
Ціни на Huggies Pants Girl 4 / 36 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Pants Girl 4 / 36 pcs | від 429 грн. | 13 пропозицій | ||
Huggies Pants Girl 4 / 52 pcs | від 597 грн. | 15 пропозицій | ||
Huggies Pants Girl 4 / 72 pcs | від 799 грн. | 11 пропозицій | ||
Huggies Pants Girl 4 / 104 pcs | від 1 099 грн. | 2 пропозиції | ||
Huggies Pants Girl 4 / 116 pcs | від 1 645 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →