Підгузки Huggies Ultra Comfort 4 / 132 pcs
1 279 грн. Купити! Підгузки Huggies Ultra Comfort 4 7-18 кг M-Pack 132 шт (5029053590523)Rozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Huggies Ultra Comfort 4 / 132 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Huggies Ultra Comfort 4 / 132 pcs
Ціни на Huggies Ultra Comfort 4 / 132 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Ultra Comfort 4 / 50 pcs | від 479 грн. | 16 пропозицій | ||
Huggies Ultra Comfort 4 / 66 pcs | від 659 грн. | 9 пропозицій | ||
Huggies Ultra Comfort 4 / 132 pcs | від 1 279 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →