Зварювальний інвертор Hugong Extreme 160ED (750010160)
Відео 3Фото 5 |
Hugong Extreme 160ED |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hugong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hugong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hugong Extreme 160ED
Усі ціни 11 →Сварочный инвертор Hugong Extreme 160 Iii 750010160 | 3 951 грн. |
Сварочный инвертор Hugong Extreme 160ED 750010160 | 3 799 грн. |
Зварювальний апарат Hugong Extreme 160 (750010160) | 4 046 грн. |
Зварювальний апарат Hugong Extreme 160 (750010160) 750010160 | 3 950 грн. |
Зварювальний інвертор Hugong Extreme 160 (750010160) | 3 950 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →