Зварювальний інвертор Hugong Extreme 200E (750010201)
Фото 4 |
Hugong Extreme 200E 200 A 8.58 кВA 220 A 9.24 кВA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hugong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hugong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hugong Extreme 200E
Усі ціни 6 →Сварочный инвертор Hugong Extreme 200 | 4 851 грн. |
Сварочный инвертор Hugong Extreme 200 750010201 | 5 389 грн. |
Сварочный инвертор Hugong Extreme 200 | 4 850 грн. |
Зварювальний інвертор Hugong Extreme 200 (750010201) | 4 850 грн. |
Зварювальний апарат Hugong Extreme 200 (750010201) | 6 381 грн. |
Зварювальний апарат Hugong Extreme 200 (750010201) | 6 712 грн. |
Модификації Hugong Extreme 200E
Ціни на Hugong Extreme 200E |
---|---|---|---|---|
Hugong Extreme 200E | від 4 850 грн. | 6 пропозицій | ||
Hugong Extreme 220E | від 4 455 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →