Зварювальний напівавтомат-інвертор Hugong InverMig 500W (750050500)
Hugong InverMig 500W 350 A 16.8 кВA 500 A 27.5 кВA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hugong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hugong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hugong InverMig 500W
Усі ціни 6 →Сварочный полуавтомат инверторный Hugong InverMig 500W | 112 501 грн. |
Зварювальний апарат Hugong InverMig 500 (MMA/MIG) (750050500) 750050500 | 112 500 грн. |
Зварювальний напівавтомат-інвертор Hugong InverMig 500 (750050500) | 112 500 грн. |
Hugong Зварювальний апарат Hugong InverMig 500 (MMA/MIG) (750050500) 75005 | 112 500 грн. |
Зварювальний інвертор Hugong InverMig 500 напівавтомат (750050500) | 112 500 грн. |
Зварювальний апарат Hugong InverMig 500 (MMA/MIG) (750050500) | 164 250 грн. |
Модификації Hugong InverMig 500W
Ціни на Hugong InverMig 500W |
---|---|---|---|---|
Hugong InverMig 350W | від 64 149 грн. | 6 пропозицій | ||
Hugong InverMig 500W | від 112 500 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →