Вантажна шина HunterRoad H801 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
HunterRoad H801 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HunterRoad 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HunterRoad.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HunterRoad H801 315/80 R22.5 156L
HunterRoad H801 (приводная) 315/80 R22.5 156/153L 20PR | 11 250 грн. |
HunterRoad H801 ведуча ведуча (315/80R22,5 156/153L) 355226 | 11 440 грн. |
Шина HunterRoad H801 (провідна) 315/80 R22.5 156/153L | 12 769 грн. |