Офісний стіл Huzaro Hero 2.5
Фото 12 |
Huzaro Hero 2.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huzaro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huzaro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huzaro Hero 2.5
Усі ціни 14 →Геймерский игровой стол Huzaro Hero 2.5 Black HZ-Hero 2.5Играйте со стилем, как никогда раньшеКомпьютер Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 497 грн. |
Комп'ютерний стіл HUZARO HERO 2.5 BLACKКомп'ютерний стіл це не тільки практичний предмет меблів. Завдяки справді ігровим рішенням стіл перетворить будь-який інтер'є... щер на командний центр гравця. Якщо ви шукаєте предмет меблів, який поєднує в собі практичність із задоволенням і цікавим дизайном, ви прийшли за адресою! Ми часто проводимо значну частину нашого дня за робочим столом. Навчання, домашні завдання, розваги та Melville.in.uaЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись | 3 999 грн. |
Комп'ютерний стіл HUZARO HERO 2.5 White | 4 499 грн. | Продавець: ZAYZAY |
Геймерский игровой стол Huzaro Hero 2.5 Black HZ-Hero 2.5Играйте со стилем, как никогда раньшеКомпьютер Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 503 грн. |
Геймерський ігровий стіл Huzaro Hero 2.5 Black HZ-Hero 2.5Ігровий стіл Huzaro Hero 2.5 Black
Huzaro Hero 2.5 - це ігровий стіл чорного кольору, що вирізняється яскравим дизайном та... щенадзвичайно практичними рішеннями. Для додаткової зручності стіл оснащений підставками для навушників і чашок.
Стільниця із закругленими краями вкрита міцним матеріалом Carbon Flex, що робить її товстою та міцною. Довговічність також гарантується стійкою рамою, алюмінієвою конструкцією та посиленими ніжками. Ніжки столу можна регулювати. Щоб полегшити організацію кабелів, стіл Hero 2.5 має два спеціальних кабельних вводи в стільниці.
Міцна та функціональна стільниця
Стільниця столу Huzaro Hero 2.5 вкрита карбоновим покриттям. Це надзвичайно практичне рішення, завдяки якому стільниця міцна, стійка до подряпин і забруднень і водночас чудово виглядає. Сама стільниця має товщину 25 міліметрів і виготовлена з міцної плити HDF ПВХ, що забезпечує довговічність і стабільність навіть під дуже високим тиском.
Стіл Hero 2.5 не тільки міцний, але й функціональний. Він оснащений двома входами для організації кабелів. Входи встановлені з обох боків столу, тому незалежно від способу встановлення, ваша ігрова станція завжди буде охайною.
Тримачі для навушників і чашок
Для додаткової зручності під час використання столу Huzaro Hero 2.5 він оснащений зручним тримачем для навушників. Коли ви не використовуєте навушники, вони будуть надійно висіти, не займаючи місця на столі. Ви можете швидко і зручно заховати тримач під стіл.
Більше того, стіл Huzaro Hero 2.5 також має спеціальний, зручний тримач для напоїв. Це означає, що ви можете легко і безпечно зберігати в ньому банки, пляшки або чашки. Це рішення допоможе вам уникнути затоплення обладнання. Тримач також можна легко і швидко скласти і прибрати під стіл.
Особливості продукту
- Матеріал стільниці HDF
- Матеріал ніжок Алюміній
- Колір Чорний
- Ширина стільниці 120 см
- Глибина стільниці 60 см
- Товщина стільниці 2.5 см
- Висота письмового столу 75 см
- Вага 15 кг
- Додаткова інформація Тримач для навушників; Тримач для напоїв; Система управління кабелями
- Код виробника HZ-Hero 2.5
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 507 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 716 грн.
ігровий (геймерський), 1100x600x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 3 599 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x730 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 4 349 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів
від 3 999 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 4 050 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x730 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 3 890 грн.
ігровий (геймерський), 1000x600x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 13 984 грн.
офісний, 1200x600x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1200 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB type C
від 12 029 грн.
офісний, 1450x600x710 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1180 мм, 1xUSB A, 1хUSB type C, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників
від 13 253 грн.
офісний, 1500x750x620 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1280 мм
від 8 311 грн.
ігровий (геймерський), 1400x600x730 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1180 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 5 381 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, макс. 750 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 10 542 грн.
ігровий (геймерський), 1224x605x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1150 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB Type C 3.0, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування