Офісний стіл 2E Gaming Otoroshi (2E-GT-OTO-BK)
Фото 15 |
2E Gaming Otoroshi |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E Gaming Otoroshi
Стіл 2E GAMING OTOROSHI Black (2E-GT-OTO-BK)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оплата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 3 999 грн. |
Стіл 2E GAMING OTOROSHI Black (2E-GT-OTO-BK) | 3 999 грн. |
Стіл комп'ютерний 2E GAMING OTOROSHI 120х60x75 см Чорний (2E-GT-OTO-BK) | 3 999 грн. |
Серія 2E Gaming
від 1 473 грн.
ігрова мишка, бездротова, радіо / провідна, USB A, кнопки: 5, програмовані, + колесо, Kailh, регулювання ваги, RGB підсвічування, сенсор 10000 DPI, в комплекті: змінні верхні панелі
від 981 грн.
ігрова, мембранна, комбінована, бездротова, радіо / провідна, USB, ультракомпактна (JIS), без Num-блоку, підсвічування
від 3 790 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 1 199 грн.
игровой, дуже великий, 1200x550x4 мм, покриття speed, верх тканина, низ гума, прошитий
від 956 грн.
активний кулер, на процесор, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 1 шт, 92 мм, 2400 об/хв, макс. TDP 180 Вт, висота: 135 мм, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 3 999 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 6 499 грн.
геймерське, сидіння: 38x50 см, тканина, шкірзам, спинка: 83 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 999 грн.
геймпад, бездротовий, для: ПК (Windows), PS3, Android, iOS, 10 кнопок, робота: до 30 год
від 699 грн.
ігрова мишка, дротова, USB A, кнопки: 5, програмовані, + колесо, RGB підсвічування, сенсор 16000 DPI
від 536 грн.
ігрова, мембранна, дротова, USB, ультракомпактна (JIS), без Num-блоку, підсвічування
від 1 970 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 599 грн.
игровой, дуже великий, 940x450x4 мм, покриття speed, верх тканина, низ гума, прошитий
від 637 грн.
активний кулер, на процесор, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 775, 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 1 шт, 90 мм, товщина 25 мм, 1700 об/хв, тихий (<20 дБ), макс. TDP 130 Вт, висота: 130 мм, з підсвіткою, УФ світіння
від 5 599 грн.
ігровий (геймерський), 1360x600x710 мм, регулювання висоти ручне, макс. 810 мм, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
геймерське, сидіння: 50.5x54 см, шкірзам, спинка: 72.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 906 грн.
ігрова мишка, бездротова, радіо / провідна, USB A, кнопки: 6, + колесо, Huano, RGB підсвічування, сенсор 7500 DPI
від 339 грн.
ігрова, мембранна, дротова, USB, компактна (KS), без блоку Num, підсвічування
від 1 867 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 499 грн.
игровой, дуже великий, 800x450x3 мм, покриття speed, верх тканина, низ гума, прошитий
від 1 327 грн.
активний кулер, на процесор, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, Intel: 775, 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 1151/1151 v2, 1200, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 1700 об/хв, макс. TDP 180 Вт, висота: 156 мм, з підсвіткою, УФ світіння
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 459 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 3 918 грн.
ігровий (геймерський), 1100x600x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 3 890 грн.
ігровий (геймерський), 1000x600x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 4 349 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів
від 14 479 грн.
офісний, 1200x600x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1200 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB type C
від 12 400 грн.
офісний, 1450x600x710 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1180 мм, 1xUSB A, 1хUSB type C, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників
від 13 253 грн.
офісний, 1500x750x620 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1280 мм
від 9 569 грн.
ігровий (геймерський), 1400x600x730 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1180 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 5 790 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, макс. 750 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 10 689 грн.
ігровий (геймерський), 1224x605x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1150 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB Type C 3.0, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування
від 16 198 грн.
ігровий (геймерський), 1533x771x750 мм, регулювання висоти ручне, макс. 850 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB type C, audio-хаб, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування
від 10 409 грн.
ігровий (геймерський), 1600x600x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1170 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник