Віброплита Hyundai HPC 450W
Фото 6 |
Hyundai HPC 450W
Сила удару:18 кН
Двигун:бензиновий, 196 см³
Потужність:6.5 к.с., 4.7 кВт
Частота вібрації:4750 уд/хв
Глибина трамбування:300 мм
Розмір підошви:620 мм, x 450 мм
Всі характеристики
Характеристики HPC 450W
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hyundai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hyundai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hyundai HPC 450W
Усі ціни 15 →Вибрационная плита Hyundai HPC 450W, прямоходная | 38 760 грн. |
Виброплита бензиновая Hyundai (HPC 450W) | 38 760 грн. |
Вібраційна плита Hyundai HPC 450W (6.5 к.с., 18 кН) | 38 760 грн. |
Вибрационная плита Hyundai HPC 450W | 38 760 грн. |
Hyundai Hpc 450W | 38 905 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →