Вибронога Hyundai HTR 130
Фото 5 |
Hyundai HTR 130
Сила удару:13 кН
Двигун:бензиновий, 149 см³
Потужність:4 к.с., 2.94 кВт
Частота вібрації:680 уд/хв
Розмір підошви:345 мм, x 265 мм
Всі характеристики
Характеристики HTR 130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hyundai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hyundai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hyundai HTR 130
Усі ціни 11 →Вибротрамбовка Hyundai HTR 130 | 51 000 грн. |
Вібротрамбувалка Hyundai HTR 130 | 51 000 грн. |
Вибротрамбовка Hyundai Htr 130 | 51 001 грн. |
Вібраційна трамбувальна машина Hyundai HTR 130 (4 к.с., 13 кН) | 51 000 грн. |
Вібраційна трамбувальна машина Hyundai HTR 130 | 51 000 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →