Планшет
Hyundai HyTab Plus 8WB1 32 ГБ / 2 ГБ (HT8WB1RBK03)
Фото 5 |
Hyundai HyTab Plus 8WB1 32 ГБ / 2 ГБ
32 ГБ / 2 ГБ32 ГБ / 3 ГБ
Система:Android 11 Go Edition
Діагональ дисплея:8 "
Роздільна здатність:1280x800 пікс
Пам'ять:32 ГБ, ОЗП 2 ГБ
Процесор:Allwinner A133
Камера:5 (МП)
Селфі камера:2 МП
Ємність батареї:3500 мАгод
Матеріал корпуса:пластик
Всі характеристики
Характеристики HyTab Plus 8WB1 32GB/2GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hyundai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hyundai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hyundai HyTab Plus 8WB1 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 22 →Планшет Hyundai HyTab Plus 8WB1 8" HD IPS/2G/32G Black (HT8WB1RBK03) | 3 684 грн. |
Планшет Hyundai HyTab Plus 8" Wi-Fi 2/32GB Black (HT8WB1RBK03) | 3 400 грн. |
Hyundai HYtab Plus 8 Wi-Fi 2/32GB Black (HT8WB1RBK03) HT8WB1RBK03 | 3 499 грн. |
Hyundai HyTab Plus 8WB1 8" HD IPS/2G/32G Black (HT8WB1RBK03) ht8wb1rbk03 | 3 499 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Hyundai HyTab Plus 8WB1
Ціни на Hyundai HyTab Plus 8WB1 |
---|---|---|---|---|
Hyundai HyTab Plus 8WB1 32 ГБ / 2 ГБ | від 3 045 грн. | 23 пропозиції | ||
Hyundai HyTab Plus 8WB1 32 ГБ / 3 ГБ | від 2 979 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →