Lenovo Tab M8 32 ГБ / 2 ГБ
Відео 26Фото 13 |
Один з найбільш доступних мультимедійних планшетів Lenovo з 8-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 1280х800. Позиціонується як продукт базової цінової категорії для побутового застосування. Що, втім, не заважає використовувати його для відеоконференцій, роботи з презентаціями, створення електронних меню або використання у школах і ВУЗах. Основою апаратної конфігурації Lenovo Tab M8 32 ГБ став чотириядерний процесор MediaTek Helio A22, що працює у зв'язці з 2 Гб оперативної та 32 ГБ постійної пам'яті. Для підключення до глобальної мережі передбачений Wi-Fi і Bluetooth модулі п'ятого покоління. Завдяки не надто вимогливою начинці і не самому великим роздільною здатністю дисплея батарея ємністю 5000 мАгод при щадному режимі використання здатна протриматися до 18 годин.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo Tab M8 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 12 →Планшет Lenovo Tab M8 HD (2nd Gen) 2/32GB Wi-Fi Iron Grey (ZA5G0064GB) | 5 053 грн. |
Lenovo Tab M8 TB-8505F 8 2/32GB Wi-Fi Iron Grey (ZA5G0054UA) | 5 122 грн. |
Планшет Lenovo Tab M8 HD (2nd Gen) 3/32GB Wi-Fi Iron Grey (ZA5G0190UA) | 3 999 грн. |
Lenovo Tab M8 HD 2/32 WiFi Iron Grey (ZA5G0054UA) ZA5G0054UA | 5 042 грн. |
Lenovo Tab M8 HD (2nd Gen) 2/32GB Wi-Fi Iron Grey (ZA5G0064GB) 111125 | 5 008 грн. |
Дуже жахливий планшет півтора року користуюсь і він просто непотрібна річ операційна система глючна, і вам це намагаються впарити за 6 тисяч гривін. За ці гроші можна Xiaomi купити і буде краще. Екран великий добрий для видосів підійде Взагалі один суцільний недолік, крім екрану. BleckDen: користуюся Lenovo Tab M8 TB-8505F 32GB/2GB більше року |
Після PocketBook Surfpad 2 цей планшет буде кращим. На деяких порах навіть телефон замінив – благо є роз'єм для сімки. Порадувало наявність сім-лотка та камер. Чи не камерафон, але зійде. Екран добрий, система майже не гальмує. Дещо древній процесор Helio A22, але тут він норм. На ньому особливо і не пограєш, але мені це не треба. Плюс треба попотіти, щоб знайти оригінальний чохол на цей планшет. kirill khrp2007: користуюся Lenovo Tab M8 TB-8505X 32GB/2GB LTE більше року |
Модификації Lenovo Tab M8
Ціни на Lenovo Tab M8 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab M8 16 ГБ | від 4 687 грн. | 7 пропозицій | ||
Lenovo Tab M8 32 ГБ / 2 ГБ | від 3 999 грн. | 12 пропозицій | ||
Lenovo Tab M8 32 ГБ / 2 ГБ, LTE | від 4 946 грн. | 6 пропозицій |