Ексцентрикова шліфмашина Hyundai O 350
Відео 5Фото 9 |
Hyundai O 350 |
|
Недорога ексцентрикова шліфувальна машина з хорошою продуктивністю і з системою видалення пилу. Призначена для малих і середніх обсягів робіт, тобто умовно належить до класу напівпрофесійних. Оснащена досить потужним електричним двигуном на 350 Вт, що разом з розміром шліфувальних дисків 125 мм забезпечує пристойну продуктивність. Передбачено регулювання кількості обертів в хвилину, 6 позицій дають змогу змінювати його від 5000 до 12000, що в підсумку дає від 10000 до 24000 коливальних рухів інструменту в хвилину.
Ексцентрикова шліфувальна машина Hyundai O 350 має систему автоматичного підтримання частоти коливань під навантаженням, тому її продуктивність завжди залишається постійною. Завдяки обмеження пускового струму старт відбувається плавно і без ривків. Для зниження шкідливого впливу високочастотної вібрації на руки майстра, ця модель оснащена системою віброгасіння. Машина під час роботи виробляє чимало пилу, але підключення пилозбірника або пиловідсмоктування збереже повітря в робочій зоні порівняно чистим. Зручна рукоятка ергономічної форми з прогумованими вставками робить роботу більш комфортною і знижує стомлюваність рук. Машина додатково комплектується полірувальних диском і шерстяний полірувальної насадкою. Є фірмова 36-та місячна гарантія.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hyundai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hyundai.
Купити Hyundai O 350
Усі ціни 12 →Орбитально-шлифовальная машина Hyundai О 350 | 1 489 грн. |
Орбітальна шліфмашина Hyundai O 350 (0.3 кВт, 125 мм) | 1 489 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова HYUNDAI O 350 | 1 489 грн. |
Эксцентриковая шлифмашина Hyundai O 350 | 1 490 грн. |
Шліфувальна машина ексцентрикова Hyundai O 350 | 1 489 грн. |