Болгарка Hyundai G 1200-150
Відео 1Фото 7 |
Hyundai G 1200-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hyundai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hyundai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hyundai G 1200-150
Усі ціни 15 →Угловая шлифовальная машина Hyundai G 1200-150 | 2 693 грн. |
КУТОВА ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА G 1200-150 | 2 693 грн. |
Кутова шліфмашина Hyundai G 1200-150 | 2 693 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Hyundai G 1200-150 | 2 693 грн. |
Болгарка Hyundai G 1200-150 | 2 693 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →