Ексцентрикова шліфмашина Tex-AC TA-01-535
Фото 7 |
Tex-AC TA-01-535 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-535
Усі ціни 9 →Ексцентрикова шліфмашина Tex.AC ТА-01-535 (0.35 кВт, 125 мм) TA-01-535 | 1 450 грн. |
Эксцентриковая шлифовальная машина TexAC ТА-01-535 | 1 532 грн. |
ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА TEX.AC ТА-01-535 | 1 489 грн. |
Ексцентрикова шліфмашина Tex.AC ТА-01-535 (0.35 кВт, 125 мм) TA-01-535 | 1 450 грн. |
Вібраційна шліфмашина TexAC ТА-01-535 | 1 450 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →