Кондиціонер IDEA ISR-12HR-PA6-N1 ION 35 м²
від 8 600 грн. Купити! Кондиціонер Idea pro ISR-12HR-PA6-N1 IONArizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
IDEA ISR-12HR-PA6-N1 ION 35 м²
35 м²53 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:1106/1011 Вт
Функції:нічний режим, іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ISR-12HR-PA6-N1 ION
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Звичайний бюджетник. для 09 слабенький, повітря чисте і приємне, зовнішній блок гримить сам компресор. Підсвічування на дисплеї внутрішнього блоку не зменшується, надто яскрава. користуюся IDEA ISR-09HR-PA6-N1 ION тиждень |
Дешевий кондиціонер, тихий. Встановлення таймера на вимкнення призводить до збою роботи пульта дистанційного керування. Він "не розуміє" що кондиціонер вимкнувся. Допомагає лише вилучення батарейок. користуюся IDEA ISR-07HR-PA6-N1 ION місяць і більше |
Додати відгук
anonim
2 квітня 2018, 11:26
Вопрос о подключении #
Здравствуйте! Скажите пожалуйста, модель Idea Diamond PRO ISR-09HR-PA6-N1 ION подключается от внутреннего блока или от внешнего? Спасибо!
anonim
14 серпня 2016, 23:11
Как снизить яркость дисплея на внутреннем блоке #
Слишком яркий дисплей,ночью мешает.
Додаткові функції і можливості кондиціонера IDEA ISR-12HR-PA6-N1 ION:
- Можливість управління зі смартфона (замовляється окремо)
Модификації IDEA ISR-12HR-PA6-N1 ION
Ціни на IDEA ISR-12HR-PA6-N1 ION |
---|---|---|---|---|
IDEA ISR-07HR-PA6-N1 ION 21 м² | від 7 515 грн. |
IDEA ISR-09HR-PA6-N1 ION 26 м² | від 8 100 грн. |
IDEA ISR-12HR-PA6-N1 ION 35 м² | від 8 600 грн. | 1 пропозиція | ||
IDEA ISR-18HR-PA6-N1 53 м² | від 12 604 грн. | 1 пропозиція | ||
IDEA ISR-24HR-PA6-N1 70 м² | від 14 090 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →