Кондиціонер IDEA ISR-09HR-SA7-N1 25 м²
Сучасний побутовий настінний кондиціонер серії Idea Samurai FH 2017-го модельного року. Пристрій являє собою класичну спліт-систему з традиційним компресором. Виробником позиціонується як базова модель початкової цінової категорії. Призначена для обслуговування житлових і офісних приміщень площею до 25 м2. Здатний працювати в режимах охолодження, обігріву (при вуличній температурі від -7 °C), осушення і вентиляції.
Для швидкого охолодження приміщень кондиціонер IDEA ISR-09HR-SA7-N1 підтримує функцію «Турбо», що передбачає тимчасову роботу апарата в режимі максимально можливої потужності. Обладнаний звичайними сітчастими фільтрами і спеціальним іонізатором, який насичує повітря корисними аероіонами, створює відчуття свіжості і покращує ступінь очищення від пилу. Є і система автоматичного самоочищення теплообмінника від застійної вологи, з якою у внутрішньому блоці можуть виникати колонії плісеневих і грибкових мікроорганізмів. Передбачено автоматичне управління вертикальними жалюзі і ручне — горизонтальними. Мікропроцесорна система керування стійка до збоїв живлення, після відновлення подачі електроенергії кондиціонер продовжує роботу в заздалегідь заданому режимі. Надійний сучасний компресор забезпечує хорошу енергоефективність класу А.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEA.
Купити IDEA ISR-09HR-SA7-N1 25 м²
Усі ціни 13 →Кондиціонер Idea ISR-09HR-SA7-N1 ION | 11 970 грн. |
Кондиціонер IDEA ISR-09HR-SA7-N1 ION | 11 650 грн. |
Кондиціонер Idea Samurai ISR-09HR-SA7-N1 | 11 655 грн. |
Кондиціонер Idea Samurai-FH ISR-09HR-SA7-N1 | 11 655 грн. |
Спліт-система Idea ISR-09HR-SA7-N1 | 11 772 грн. |
Модификації IDEA ISR-09HR-SA7-N1
Ціни на IDEA ISR-09HR-SA7-N1 |
---|---|---|---|---|
IDEA ISR-07HR-SA7-N1 21 м² | від 7 977 грн. | 12 пропозицій | ||
IDEA ISR-09HR-SA7-N1 25 м² | від 8 299 грн. | 13 пропозицій | ||
IDEA ISR-12HR-SA7-N1 35 м² | від 11 940 грн. | 34 пропозиції | ||
IDEA ISR-18HR-SA7-N1 52 м² | від 19 050 грн. | 15 пропозицій | ||
IDEA ISR-24HR-SA7-N1 70 м² | від 24 999 грн. | 15 пропозицій | ||
IDEA ISR-30HR-SA7-N1 87 м² | від 15 389 грн. | 15 пропозицій | ||
IDEA ISR-36HR-SA7-N1 105 м² | від 17 818 грн. | 15 пропозицій |