Кондиціонер IDEA Heating Belt ISR-09-HR-SC1-DN8 HB 26 м²
Фото 3 |
Доступний, енергоефективний і малошумний побутовий інверторний кондиціонер з сімейства Heating Belt зразка 2021 року. Виконаний у форматі елегантної злитий-системи для настінного монтажу, яка може обслуговувати житлові, офісні та суспільно-побутові приміщення площею до 26 м2. Відрізняється високою економічністю, низьким рівнем шуму і адаптацією до вітчизняних кліматичних умов. Практичний зовнішній дизайн внутрішнього блоку легко впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Завдяки передовій інверторній технології Sine-Wave DC inverter і компресору Toshiba GMCC, забезпечується вражаюча енергоефективність і висока швидкість охолодження. Система підігріву піддону компресора дозволяє кондиціонеру IDEA Heating Belt ISR-09-HR-SC1-DN8 HB стабільно працювати на обігрів при значних негативних температурах повітря (до -22 °C). Автоматичне управління вертикальними і горизонтальними жалюзі дозволяє рівномірно розподіляти холодне або тепле повітря по всьому об'єму приміщення. Підтримується режим сушіння, який буде актуальний для приміщень з надмірною вологістю. Низький рівень шуму внутрішнього блоку в "нічному" режимі створює всі умови для повноцінного відпочинку. Кондиціонер використовує прогресивний холодоагент R32, який забезпечує підвищену енергоефективність, не шкодить озоновому шару і не впливає на глобальні зміни клімату.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEA.
Купити IDEA Heating Belt ISR-09-HR-SC1-DN8 HB 26 м²
Усі ціни 11 →Idea Idea ISR-09-HR-SC1-DN8 HB | 19 000 грн. |
Кондиціонер Idea Heating Belt ISR-09HR-SC1-DN8 HB | 14 570 грн. |
Кондиціонер Idea ISR-09HR-SC1-DN8 Heating Belt | 19 000 грн. |
Кондиціонер Idea ISR-09-HR-SC1-DN8 | 14 566 грн. |
Кондиціонер Idea Heating Belt ISR-09HR-SC1-DN8 HB | 14 572 грн. |
Модификації IDEA Heating Belt ISR-09-HR-SC1-DN8 HB
Ціни на IDEA Heating Belt ISR-09-HR-SC1-DN8 HB |
---|---|---|---|---|
IDEA Heating Belt ISR-09-HR-SC1-DN8 HB 26 м² | від 14 566 грн. | 11 пропозицій | ||
IDEA Heating Belt ISR-12-HR-SC1-DN8 HB 34 м² | від 15 026 грн. | 5 пропозицій | ||
IDEA Heating Belt ISR-18HR-SC1-DN8 HB 51 м² | від 22 577 грн. | 4 пропозиції | ||
IDEA Heating Belt ISR-24HR-SC1-DN8 HB 68 м² | від 22 646 грн. | 4 пропозиції |