Змішувач Ideal Standard Connect Air A7035AA
Фото 3 |
Ideal Standard Connect Air A7035AA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ideal Standard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ideal Standard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ideal Standard Connect Air A7035AA
Ideal Standard Connect Air Szary Magnetyczny Połysk (A7035A5) | 16 974 грн. |
Ideal Standard Connect Air Złoto Szczotkowane Połysk (A7035A2) | 12 915 грн. |
Ideal Standard Connect Air Srebro Szczotkowane Połysk (A7035Gn) | 16 974 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →