Змішувач Hansgrohe Metropol Classic 31345000
Фото 7 |
Hansgrohe Metropol Classic 31345000 |
|
Додатково може комплектуватися внутрішнім блоком для змішування.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol Classic 31345000
Усі ціни 10 →Змішувач Hansgrohe Metropol Classic 31345090 | 21 732 грн. |
Змішувач прихованого монтажу HANSGROHE Metropol Classic золотий латунь 170 | 15 771 грн. |
Смеситель для ванны Hansgrohe Metropol Classic + скрытая часть iBox univer | 14 070 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Metropol Classic хром/золото + IBOX universal | 14 070 грн. |
Змішувач для ванни HANSGROHE Metropol Classic однорычажный, скрытый монтаж | 21 732 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →