Змішувач Paffoni Rock RO 018CR
Paffoni Rock RO 018CR |
|
Модель без донного клапана.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Rock RO 018CR
Усі ціни 9 →Змішувач для душу на 2 споживача Paffoni Rock (колір - хром), в комплекті | 9 438 грн. |
Змішувач для душа Paffoni Rock, хром (RO018CR) | 9 438 грн. |
Змішувач для ванни/душу на 2 споживача Paffoni Rock хром (RO018CR/M) | 13 430 грн. |
Paffoni Rock Stal Szczotkowana (RO018ST) | 17 680 грн. |
Paffoni Rock Stal Szczotkowana (RO018ST) | 18 122 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →