Змішувач Hansgrohe Finoris 76415000
Фото 8 |
Hansgrohe Finoris 76415000 |
|
Змішувач з шумопоглотителем. Регульоване обмеження температури води.
Додатково потрібна прихована монтажна частина (арт. 01800180).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Finoris 76415000
Усі ціни 33 →Змішувач для ванни/душу Hansgrohe Finoris (колір - білий матовий) 76415700 | 14 344 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE Finoris хром л | 10 408 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Hansgrohe Finoris білий матовий (76 | 14 561 грн. |
Змішувач для душової кабіни(душа) Hansgrohe Finoris 76415000 | 7 481 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Finoris на 2 споживача чорний матовий 76415670 | 14 561 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →