Змішувач Paffoni Jo JO019CR
Фото 3 |
Paffoni Jo JO019CR |
|
Змішувач на 3 споживачі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Jo JO019CR
Усі ціни 9 →Змішувач для душу на 3 споживачі Paffoni Jo (колір - хром), в комплекті із | 10 649 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з перемикачем PAFFONI JO019 хром латунь 200мм | 10 649 грн. |
Змішувач для душу Paffoni JO 019 CR прихованого монтажу хром JO019CR | 10 649 грн. |
Змішувач для душа Paffoni JO019 прихованого монтажу (3 виходи), хром (JO01 | 10 649 грн. |
Paffoni Podtynkowa 3-Drożna Jo Chrom JO019CR | 10 880 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →