Умивальник Ideal Standard Strada II T3001 800 мм
Фото 9 |
Ideal Standard Strada II T3001 |
|
Додатково може комплектуватися п'єдесталом або напівп'єдесталом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ideal Standard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ideal Standard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ideal Standard Strada II T3001
Ціни на Ideal Standard Strada II T3001 |
---|---|---|---|---|
Ideal Standard Strada II T3000 600 мм | від 11 070 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Strada II T3001 800 мм | від 17 179 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Strada II T3002 1000 мм | від 21 689 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →