Умивальник Geberit iCon Light 75 501.835.00.1 750 мм
Фото 4 |
Geberit iCon Light 75 501.835.00.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit iCon Light 75 501.835.00.1 750 мм
Усі ціни 7 →Раковина накладна на стільницю 75 х 48 см Geberit iCon Light, колір – альп | 15 390 грн. |
Умивальник накладний GEBERIT iCon Light 750x480x160мм прямокутний білий 50 | 16 728 грн. |
Раковина GEBERIT iCon Light (501.848.JT.1) 199865 | 16 728 грн. |
Умивальник накладний Geberit iCon Light 75х48, отвір для змішувача в центр | 16 728 грн. |
Умивальник Geberit iCon 75x48,5x15,5см (501.848.JT.1) | 16 728 грн. |
Раковина накладна на стільницю 75 х 48 см Geberit iCon Light, колір – альп | 16 728 грн. |
Умивальник накладний GEBERIT iCon Light 750x480x160мм прямокутний білий 50 | 16 728 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →