Змішувач KRONER Brocken-C010 CV023594
Фото 5 |
KRONER Brocken-C010 CV023594 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Brocken-C010 CV023594
Усі ціни 25 →Kroner Kroner KRP Brocken - C010 | 1 239 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний KRONER Brocken-C010 хром латунь CV0 | 1 239 грн. |
Смеситель для раковины Kroner KRP Brocken-C010 192933 | 1 239 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRP Brocken-C010 (CV023594) CV023594 | 1 239 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRP Brocken-C010 хром | 1 239 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →