Умивальник Catalano Star 80 800 мм (180ST00)
Catalano Star 80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Star 80 800 мм
Умивальник настінний Catalano Star 800 x 480 арт.180ST00 180ST00 | 14 992 грн. |
Раковина керамічна 80 см Catalano Star (180ST00) | 11 994 грн. |
Раковина Catalano STAR 800x480 мм, без отвору під змішувач 180ST00 | 14 992 грн. |
Умивальник Catalano Star 80х48 180ST00 | 26 285 грн. |
Модификації Catalano Star 80
Ціни на Catalano Star 80 |
---|---|---|---|---|
Catalano Star 58 580 мм | від 6 080 грн. | 2 пропозиції | ||
Catalano Star 60 600 мм | від 8 279 грн. | 7 пропозицій | ||
Catalano Star 80 800 мм | від 11 994 грн. | 4 пропозиції | ||
Catalano Star 105 1050 мм | від 15 227 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →