Зварювальний напівавтомат-інвертор IDEAL Tecno MIG 200/2 (TMIG200/2MMA)
Фото 12 |
Закрити
Шапка
IDEAL Tecno MIG 200/2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEAL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEAL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія IDEAL ProfessionalПорівняти в таблиці →
від 19 614 грн.
напівавтомат-інвертор, синергетичний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 20 А, до 200 А, электрод до 3 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей
від 28 392 грн.
напівавтомат-інвертор, імпульсний, синергетичний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), точкова (SPOT), струм зварювання: від 20 А, до 200 А, электрод до 4 мм, дріт: від 0.8 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей
від 19 026 грн.
напівавтомат-інвертор, імпульсний, синергетичний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), струм зварювання: від 20 А, до 200 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.8 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей
від 30 240 грн.
напівавтомат-інвертор, імпульсний, синергетичний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 5 А, до 200 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.8 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В / 400 В, від 207 В, дисплей
від 57 120 грн.
напівавтомат-інвертор, синергетичний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 10 А, до 320 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 400 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 16 128 грн.
напівавтомат-інвертор, синергетичний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 40 А, до 200 А, электрод до 4 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 26 880 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), струм зварювання: від 30 А, до 250 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1 мм, джерело живлення: 230 В / 400 В, дисплей
від 39 102 грн.
напівавтомат-інвертор, імпульсний, синергетичний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), струм зварювання: від 30 А, до 280 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.8 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 400 В, дисплей
від 31 920 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), струм зварювання: від 30 А, до 280 А, электрод до 4 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 400 В, дисплей
від 42 546 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), струм зварювання: від 50 А, до 330 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 400 В, дисплей
від 37 506 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), струм зварювання: від 50 А, до 280 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 400 В, дисплей
напівавтомат-інвертор, синергетичний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 40 А, до 200 А, электрод до 4 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей
від 11 214 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), аргонове (TIG), струм зварювання: від 10 А, до 225 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей
від 16 800 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), струм зварювання: від 30 А, до 220 А, электрод до 4 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей
від 17 934 грн.
інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), аргонове (TIG), струм зварювання: від 5 А, до 200 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей
від 17 556 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), струм зварювання: від 30 А, до 200 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей
від 24 108 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), струм зварювання: від 30 А, до 200 А, электрод до 4 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В / 400 В, дисплей
напівавтомат-інвертор, синергетичний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 25 А, до 200 А, электрод до 4 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 20 160 грн.
інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), аргонове (TIG), струм зварювання: від 10 А, до 220 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 28 518 грн.
інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), аргонове (TIG), струм зварювання: від 10 А, до 200 А, электрод до 4 мм, джерело живлення: 230 В, змінний струм, дисплей
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 20 500 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 10 А, до 250 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 400 В, дисплей, без кабелів
від 9 324 грн.
напівавтомат-інвертор, синергетичний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 30 А, до 180 А, электрод до 4 мм, дріт: від 0.8 мм, до 1 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей
від 2 080 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), струм зварювання: від 30 А, до 340 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей
від 30 999 грн.
інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), аргонове (TIG), струм зварювання: від 5 А, до 200 А, электрод до 4 мм, джерело живлення: 230 В, від 210 В, змінний струм, дисплей
від 3 750 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), струм зварювання: від 20 А, до 285 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, від 110 В, дисплей
від 3 800 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), струм зварювання: від 20 А, до 250 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей
від 4 078 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: напівавтомат (MIG/MAG), струм зварювання: від 40 А, до 120 А, дріт: від 0.6 мм, до 1 мм, джерело живлення: 230 В
від 20 399 грн.
напівавтомат-інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 12 А, до 250 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 6 227 грн.
напівавтомат-інвертор, синергетичний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 20 А, до 300 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей
від 2 104 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), струм зварювання: від 20 А, до 250 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, від 120 В, дисплей
від 2 543 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), струм зварювання: від 20 А, до 280 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, від 120 В, дисплей
від 2 925 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), струм зварювання: від 20 А, до 285 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей