Душова кабіна Ido Showerama 10-5 Comfort 90x90 кутова
Фото 15 | 70 479 грн. Купити! Душова кабіна 90х90 IDO Showerama 10-5 Comfort (Профіль - срібний, скло -Santechshara.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Ido Showerama 10-5 Comfort 90x90 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ido 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ido.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ido Showerama 10-5 Comfort
Ціни на Ido Showerama 10-5 Comfort |
---|---|---|---|---|
Ido Showerama 10-5 Comfort 80x90 ліва / права | від 70 479 грн. | 3 пропозиції | ||
Ido Showerama 10-5 Comfort 90x80 ліва / права | від 70 479 грн. | 4 пропозиції | ||
Ido Showerama 10-5 Comfort 90x90 кутова | від 70 479 грн. | 1 пропозиція | ||
Ido Showerama 10-5 Comfort 100x100 кутова | від 77 336 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →