Душова кабіна Lidz Wawel 89x89
Відео 1Фото 15 |
Lidz Wawel 90x90 79x7989x89 |
|
Піддон може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Wawel 89x89
Усі ціни 94 →Душова кабіна Lidz Wawel 90x90 (Профіль - сатин, скло - Frost) SC90x90.SAT | 10 564 грн. |
Душова кабіна Lidz Wawel SC90x90.SAT.LOW.FR (Профіль - сатин, скло - Frost | 7 768 грн. |
Набір Lidz душова кабіна Wawel SC90x90.SAT.LOW.FR, скло Frost 4 мм + піддо | 9 939 грн. |
Lidz Lidz Wawel SC90x90.SAT.LOW.FR + Kapielka ST90x90x14 (LWASC9090SLFSET) | 8 128 грн. |
Душова кабіна Lidz Wawel SC90x90.SAT.LOW.FR 90х90 см без піддону (LWASC909 | 6 040 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lidz Wawel
Ціни на Lidz Wawel |
---|---|---|---|---|
Lidz Wawel 79x79 | від 6 514 грн. | 78 пропозицій | ||
Lidz Wawel 89x89 | від 5 655 грн. | 138 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →