Душова кабіна Artex DM-88 100x100
Artex DM-88 100x100 90x90100x100 |
|
Можна встановити відкриття дверей як зліва так і справа.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artex DM-88 100x100
Душова кабіна Artex 100x100 (Профіль - хром, скло - прозоре) DM-88-10 CHRO | 13 000 грн. |
Душова кабіна ARTEX DM-88-10 CHROME 100х100х185 без піддону AR-DM8810CHROM | 13 000 грн. |
Душова кабіна Artex 100x100 (Профіль - хром, скло - прозоре) DM-88-10 CHRO | 13 000 грн. |
Душова кабіна ARTEX DM-88-10 CHROME 100х100х185 без піддону | 13 000 грн. |
Душова кабіна ARTEX DM-88-10 !!! профіль хром! 100х100х185 без піддону | 13 000 грн. |
Модификації Artex DM-88
Ціни на Artex DM-88 |
---|---|---|---|---|
Artex DM-88 90x90 | від 12 800 грн. | 10 пропозицій | ||
Artex DM-88 100x100 | від 13 000 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →