Мийка високого тиску Idrobase Transformer (ZX.2663-HR-T)
Відео 5Фото 13 |
Idrobase Transformer |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idrobase 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idrobase.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idrobase Transformer
Усі ціни 12 →Мийка високого тиску Idrobase Transformer (ZX.2668-HR-TS) ZX.2668-HR-TS | 120 097 грн. |
Idrobase Transformer Plus ZX.2306-TS | 170 560 грн. |
Професійна мийка високого тиску Idrobase Transformer (5.5 кВт, 3ф) 32458 | 120 090 грн. |
Професійна мийка високого тиску Idrobase Transformer (5.5 кВт, 900 л/год, | 120 098 грн. |
Мийка високого тиску IDROBASE Transformer 32458 | 102 985 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →