Кухарський набір IKEA Gnarp 303.358.41
Фото 5 |
IKEA Gnarp 303.358.41 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA Gnarp 303.358.41
Кухонне приладдя IKEA ГНАРП 3 шт., 303.358.41 | 127 грн. |
Кухонні прибори 3шт. Ikea Gnarp 303.358.41 | 179 грн. |
Кухонне приладдя IKEA GNARP 3 предмети чорний 303.358.41 | 170 грн. |
Набір кухонний щипці ложка лопатка IKEA GNARP 303.358.41 | 123 грн. |
Кухонні прилади IKEA GNARP 3 предмета чорний 303.358.41 | 186 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →