Гідроакумулятор Imera AO50
Imera AO50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imera AO50
Усі ціни 6 →Гидроаккумулятор Imera AO50, горизонтальный (50 л, 1") | 3 655 грн. |
Гідроакумулятор Imera AO50 на 50 л | 3 635 грн. |
Гідроакумулятор IMERA AO 50 літрів, горизонтальний | 3 840 грн. |
Гідроакумулятор IMERA AO50 горизонтальний. Італія | 3 940 грн. |
Гідроакумулятор IMERA AO 50 літрів | 3 455 грн. |
Гідроакумулятор Imera AO 50л, горизонтальний | 3 769 грн. |
Додаткові функції і можливості гідроакумулятора Imera AO50:
- Попереднє тиск 1.5 бар
Модификації Imera AO50
Ціни на Imera AO50 |
---|---|---|---|---|
Imera AO24 | від 1 234 грн. | 5 пропозицій | ||
Imera AO50 | від 3 455 грн. | 6 пропозицій | ||
Imera AO80 | від 4 689 грн. | 6 пропозицій | ||
Imera AO100 | від 6 346 грн. | 6 пропозицій | ||
Imera AO150 | від 8 227 грн. | 3 пропозиції | ||
Imera AO200 | від 11 908 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →