Гідроакумулятор Imera AO100
Imera AO100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imera AO100
Усі ціни 6 →Гидроаккумулятор Imera AO100, горизонтальный (100 л, 1") | 6 630 грн. |
Гідроакумулятор Imera AO100 на 100 л | 7 121 грн. |
Гідроакумулятор IMERA AO 100 літрів, горизонтальний | 6 360 грн. |
Гідроакумулятор IMERA AO100 горизонтальний. Італія | 6 450 грн. |
Гидроаккумулятор IMERA AO 100 литров | 6 330 грн. |
Гідроакумулятор Imera AO 100л, горизонтальний | 6 649 грн. |
Додаткові функції і можливості гідроакумулятора Imera AO100:
- Попереднє тиск 1.5 бар
Модификації Imera AO100
Ціни на Imera AO100 |
---|---|---|---|---|
Imera AO24 | від 1 231 грн. | 5 пропозицій | ||
Imera AO50 | від 3 447 грн. | 6 пропозицій | ||
Imera AO80 | від 4 687 грн. | 6 пропозицій | ||
Imera AO100 | від 6 330 грн. | 6 пропозицій | ||
Imera AO150 | від 8 170 грн. | 3 пропозиції | ||
Imera AO200 | від 11 825 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →