Гідроакумулятор Imera AO80
Imera AO80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imera AO80
Усі ціни 6 →Гидроаккумулятор Imera AO80, горизонтальный (80 л, 1") | 5 408 грн. |
Гідроакумулятор Imera AO80 на 80 л | 5 421 грн. |
Гідроакумулятор IMERA AO 80 літрів, горизонтальний | 4 800 грн. |
Гідроакумулятор IMERA AO80 горизонтальний. Італія | 4 720 грн. |
Гидроаккумулятор IMERA AO 80 литров | 4 832 грн. |
Гідроакумулятор Imera AO 80л, горизонтальний | 4 689 грн. |
Додаткові функції і можливості гідроакумулятора Imera AO80:
- Попереднє тиск 1.5 бар
Модификації Imera AO80
Ціни на Imera AO80 |
---|---|---|---|---|
Imera AO24 | від 1 234 грн. | 5 пропозицій | ||
Imera AO50 | від 3 456 грн. | 6 пропозицій | ||
Imera AO80 | від 4 689 грн. | 6 пропозицій | ||
Imera AO100 | від 6 349 грн. | 6 пропозицій | ||
Imera AO150 | від 8 227 грн. | 3 пропозиції | ||
Imera AO200 | від 11 908 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →