Тепловий насос Immergas Magis Combo 4 V2 4 кВт (3.030609)
273 299 грн. Купити! Тепловой насос Immergas Magis Combo 4 V2 3.030609Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Immergas Magis Combo 4 V2 4 кВт |
|
Комбіноване рішення, внутрішній блок крім стандартних функцій теплового насоса, оснащується газовим конденсаційним котлом, Номінальна потужність 24.9 кВт, мінімальна 5.1 кВт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Immergas Magis Combo 4 V2
Ціни на Immergas Magis Combo 4 V2 |
---|---|---|---|---|
Immergas Magis Combo 4 V2 4 кВт | від 273 299 грн. | 1 пропозиція | ||
Immergas Magis Combo 6 V2 6 кВт | від 305 099 грн. | 1 пропозиція | ||
Immergas Magis Combo 9 V2 9 кВт | від 345 399 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →