Тепловий насос Vaillant aroTHERM plus VWL 35/6 A 230 V 3 кВт 1ф (230 В) (0010023441)
Відео 1Фото 4 | 260 800 грн. Купити! Тепловой насос Vaillant aroTHERM plus VWL 35/6 A 230 В 0010023441Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Vaillant aroTHERM plus VWL 35/6 A 230 V 3 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaillant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaillant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Vaillant aroTHERM plus VWL 35/6 A 230 V
Ціни на Vaillant aroTHERM plus VWL 35/6 A 230 V |
---|---|---|---|---|
Vaillant aroTHERM plus VWL 35/6 A 230 V 3 кВт 1ф (230 В) | від 260 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Vaillant aroTHERM plus VWL 55/6 A 230 V 3 кВт 1ф (230 В) | від 260 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Vaillant aroTHERM plus VWL 75/6 A 230 V 4 кВт 1ф (230 В) | від 296 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Vaillant aroTHERM plus VWL 105/6 A 230 V 8 кВт 1ф (230 В) | від 464 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Vaillant aroTHERM plus VWL 105/6 A 400 V 8 кВт 3ф (400 В) | від 473 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Vaillant aroTHERM plus VWL 125/6 A 230 V 8 кВт 1ф (230 В) | від 483 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Vaillant aroTHERM plus VWL 125/6 A 400 V 8 кВт 3ф (400 В) | від 486 200 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →