Газовий котел Immergas Victrix 20 X TT 20.5 кВт
Immergas Victrix 20 X TT 20.5 кВт
20.5 кВт20.6 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:20.5 кВт, площа ~ 164 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
Всі характеристики
Характеристики Victrix 20 X TT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Immergas Victrix 20 X TT 20.5 кВт
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix 20 X TT 2 ErP с подарочным | 54 277 грн. |
Котел газовий IMMERGAS Victrix 20 X TT 2 ErP | 54 277 грн. |
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix 20 X TT 2 ErP с стабилизато | 54 277 грн. |
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix 20 X TT 2 ErP 0301040147-10 | 54 277 грн. |
Додаткові функції і можливості опалювального котла Immergas Victrix 20 X TT:
- Можливість управління через інтернет (модуль замовляється окремо)
Модификації Immergas Victrix 20 X TT
Ціни на Immergas Victrix 20 X TT |
---|---|---|---|---|
Immergas Victrix 20 X TT 20.5 кВт | від 54 277 грн. | 4 пропозиції | ||
Immergas Victrix 24 TT 2 ErP 20.6 кВт | від 51 995 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →