Газовий котел Immergas Victrix 24 TT 2 ErP 20.6 кВт
Повноцінний двоконтурний газовий котел з сучасною конденсаційною системою теплообміну. Перш за все звернемо увагу на те, що ККД цієї моделі досягає небувалих перш 104%. Настільки висока ефективність нагрівача пояснюється отриманням додаткового тепла від конденсату, який в звичайних газових моделей відводиться просто назовні. Теплообмінник використовує роздільну конструкцію циркуляційних контурів, окремо для опалення та окремо для ГВП.
Багатоконтурна водяна сорочка виготовлена з якісного нержавіючого сплаву. Газовий опалювальний котел Immergas Victrix 24 TT 2 ErP оснащений пальником з системою модуляції нагріву в межах 15-100%. Штатний циркуляційний насос має електронним регулятором. Максимальна температура ГВП досягає 60 °C, а граничний нагрів теплоносія становить 85 ° C. Блок управління дозволяє зробити настройку нагріву гранично точної і дуже простий. Режими роботи відображаються на РК-екрані. Цей газовий котел може послужити відмінним рішенням, коли потрібно створити надійне опалення та ГВП за умови гранично економічної витрати енергоресурсів. Модель працює з мінімальним рівнем шуму, що дозволяє розміщувати обладнання навіть в межах житлової зони.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Купити Immergas Victrix 24 TT 2 ErP 20.6 кВт
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix 24 TT 2 ErP 100429302 | 55 977 грн. |
Конденсационный котел Immergas Victrix 24 TT 2 ErP IV24TT2 | 51 480 грн. |
Конденсаційний котел Immergas Victrix 24 TT 2 ErP | 51 995 грн. |
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix 24 TT 2 ErP с стабилизаторо | 58 077 грн. |
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix 24 TT 2 ErP с подарочным се | 58 077 грн. |
Модификації Immergas Victrix 24 TT 2 ErP
Ціни на Immergas Victrix 24 TT 2 ErP |
---|---|---|---|---|
Immergas Victrix 20 X TT 20.5 кВт | від 50 787 грн. | 5 пропозицій | ||
Immergas Victrix 24 TT 2 ErP 20.6 кВт | від 51 480 грн. | 5 пропозицій |