Душова система Imprese Deira ZMK112009090
Imprese Deira ZMK112009090 |
|
Захист від зворотного струму води. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Загальна витрата води до 25 л/хв.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Deira ZMK112009090
Усі ціни 13 →Душева система Imprese Deira золото ZMK112009090 | 29 473 грн. |
Душова система с термостатом Imprese DEIRA шампань (ZMK112009090) ZMK11200 | 29 473 грн. |
Душова система з термостатом Imprese DEIRA, шампань ZMK112009090 | 29 473 грн. |
Imprese Imprese DEIRA система душова (термостат для душа, верхній душ ?250 | 26 378 грн. |
Душова система для душу з термостатом Imprese DEIRA (ZMK112009090) шампань | 29 473 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →