Змішувач Imprese Deira ZMK122001060
Фото 3 |
Imprese Deira ZMK122001060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Deira ZMK122001060
Усі ціни 29 →Змішувач для ванни Imprese Deira хром ZMK122001060 | 25 800 грн. |
Змішувач для ванної на підлогу IMPRESE DEIRA золото латунь ZMK112009060 | 30 960 грн. |
Смеситель для ванны Imprese Deira ZMK122001060 отдельностоящий, хром 19458 | 25 800 грн. |
Підлоговий змішувач для ванни Imprese DEIRA шампань (ZMK112009060) ZMK1120 | 30 960 грн. |
Змішувач для ванни окремостоячий Imprese DEIRA, хром ZMK122001060 | 25 800 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →