Смартфон Infinix Note 12 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 7Фото 17 | 10 999 грн. Купити! Infinix Note 12 Pro 8/128GB Volcanic Grey STH0017594Mta.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Infinix Note 12 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 60 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:3 модулі, 108 МП
Відео:fullHD 60 к/с
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:192 г
Технологія розширення ОЗП до 13 ГБ.
Модель відома також за назвою Infinix Note 12 Pro 4G.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Infinix Note (середні+)Порівняти в таблиці →
від 7 012 грн.
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 219 г
від 10 480 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 203 г
від 9 454 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 317 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 7 399 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 6 499 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 10 223 грн.
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 219 г
від 8 335 грн.
6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 11 710 грн.
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6080, камера: 2 модулі, 108 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 205 г
від 7 497 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 9 799 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 810, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 5 099 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 10 999 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
Відеоогляди
Обзор Infinix Note 12 Pro - НЕ ТАКОЙ КАК ВСЕ...
19 жовтня 2022144 211 переглядів
Две недели с Infinix note 12 Pro
20 листопада 202242 206 переглядів
Доступный Android со 108 МП камерой! Обзор и опыт использования Infinix Note 12 Pro
22 жовтня 202214 548 переглядів
Годная новинка! Infinix Note 12 Pro распаковка и первый взгляд
14 жовтня 202211 670 переглядів
Лучший Infinix в 2022 году? Infinix Note 12 Pro честный обзор
21 жовтня 202213 674 перегляда
Infinix NOTE 12 PRO test video
13 вересня 2022457 переглядів
Видео 1080p 60 fps infinix Note 12 Pro
25 жовтня 2022186 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 10 790 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 720, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 203 г
від 9 948 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 10 799 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 9 370 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 204 г
від 8 749 грн.
екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5050 мАгод, 196 г
від 11 699 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 549 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 8 900 грн.
6.78 ", 387 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 191 г
від 9 339 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 9 399 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 8 846 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г