Смартфон Infinix Note 12 Pro 5G 128 ГБ
Відео 32Фото 20 |
Infinix Note 12 Pro 5G 128 ГБ
Екран:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 810
Камера:3 модулі, 108 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:188 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Infinix Note 12 Pro 5G 128 ГБ
Смартфон Infinix Note 12 Pro 5G 8/128GB Force BlackInfinix Note 12 Pro 5G 8/128Gb Force Back Производитель оригинальных смартфонов Oneplus , представил очередной ґаджет в потрясающим стили, по доступной цене. Мобильный телефон порадует пользователей 8-ядерным процессором Dimensity 810 и графічним прискорювачем Mali-G57 MC2 Очень удобный FHD+ экран 6.7 дюйма, на котором играть в игры будет огро... щемным удовольствием. Также удостоляем, качественную основну камеру Newsmag.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Поскаржитись | 9 490 грн. |
Infinix Note 12 Pro 5G 8/128GB Global NFC (Force Black)Опис Смартфон Infinix Note 12 Pro 5G Смартфон Infinix Note 12 PRO 5G оснащений надпродуктивним процесором MediaTek Dimensity 810 і великим 6,7-дюймовим дисплеєм AMOLED FHD+ True Color, що забезпечує чіткість і глибину зображення навіть при яскравому освітленні. Модель має дуже велику оперативну пам'ять 8 Гб з можливістю розширення до 13 Гб завдяк... щеи інтеграції з ПЗП. Смартфон підтримує технологію 5G, забезпечуючи Marketsmart.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | 9 490 грн. |
Смартфон Infinix Note 12 pro 5g 8/128gb Black | 11 410 грн. | Продавець: DMS |
Серія Infinix Note (середні+)Порівняти в таблиці →
від 9 583 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 480 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 203 г
від 10 471 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 430 грн.
6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 5 399 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 10 235 грн.
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 219 г
від 11 710 грн.
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6080, камера: 2 модулі, 108 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 205 г
від 7 399 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 7 497 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 9 490 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 810, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 5 099 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 7 790 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
Відеоогляди
Обзор смартфона Infinix note 12 pro 5G
9 січня 20231 830 переглядів
Redmi Note 11 Pro 4g vs Infinix Note 12 Pro 4g
26 липня 2022459 переглядів
Infinix Note 12 Pro 5G vs Infinix Note 12 Pro 4G
22 липня 2022976 переглядів
Infinix Note 12 Pro 5G vs Redmi Note 11 Pro 5G
30 липня 2022831 перегляд
REDMI NOTE 12 PRO 5G UNBOXING & GAMING TEST | REDMI NOTE 12 PRO FREE FIRE GAMEPLAY, FF TEST
23 грудня 202234 452 перегляда
Infinix Note 12 Pro 5G Tips and Tricks | Infinix Note 12 Top 40+ Hidden Features in Hindi
20 жовтня 20226 645 переглядів
Infinix Note 12 Pro 5G Tips and Tricks | Infinix Note 12 Pro 5G Hidden Features in Hindi
17 серпня 2023576 переглядів
Infinix Note 12 Pro 5G Unboxing & Overview | Buy or Not ? | Camera Samples 108MP ?
14 жовтня 2022322 перегляда
Nothing Phone 1 Vs Infinix Note 12 Pro 5G - Full Comparison [Full Specifications]
11 жовтня 2022732 перегляда
Infinix Note 12 Pro 5G vs Poco M4 Pro 5G full mobile comparison under 18000
19 липня 202210 301 перегляд
infinix note 12 pro unboxing #shorts #infinixnote12pro
9 липня 2022840 переглядів
OnePlus Nord N20 SE Vs Infinix Note 12 Pro 5G - Full Comparison [Full Specifications]
26 листопада 2022353 перегляда
Moto G52 Vs Infinix Note 12 Pro 5G - Full Comparison [Full Specifications]
16 липня 20221 381 перегляд
INFINIX NOTE 12 PRO 5G | CODM GRAPHICS AND FRAME RATE SETTINGS #smoothgaming #codmobilegameplay
18 жовтня 202213 224 перегляда
Infinix Note 12 Pro Unboxing & Quick Review - Time To Unbox
10 липня 2022608 переглядів
infinix note 12 pro vs realme c35 | infinix note 12 pro | realme c35 unboxing review
11 липня 2022391 перегляд
infinix note 12 pro 5g unboxing #shorts #shortsfeed #youtubeshorts #5g #infinixnote12
25 липня 2022116 переглядів
Infinix Note 12 Pro Unboxing | Infinix Note 12 Pro 4g First Look |
30 серпня 2022153 перегляда
Xiaomi 11i HyperCharge Vs Infinix Note 12 Pro 4G - Full Comparison [Full Specifications]
2 вересня 2022662 перегляда
Infinix Note 12 Pro 5G Vs Xiaomi Redmi 11 Prime 5G
29 вересня 2022168 переглядів
Infinix Note 12 Pro | Tanie 108 Mpix w ultrasmukłej obudowie
18 жовтня 202212 732 перегляда
INFINIX NOTE 12 PRO | Zamiesza na rynku? | RECENZJA
27 жовтня 20223 120 переглядів
Infinix Note 12 Pro Recenzja | 108MP w przystępnej cenie! Czy warto?
26 жовтня 20224 587 переглядів
Dobry smartfon w dobrej cenie INFINIX Note 12 Pro
26 вересня 202223 907 переглядів
Infinix Note 12, Note 12 Pro 5G oraz Note 12 Pro PROsto z premiery w Polsce
26 вересня 20225 889 переглядів
Sprawdzamy nowego smartfona - Infinix Note 12 Pro #shorts
24 жовтня 20222 359 переглядів
Sprawdzamy nowego smartfona - Infinix Note 12 Pro
21 жовтня 20223 804 перегляда
Infinix Note 12 Pro - pierwsze wrażenia, Krótka Mobzilla odc. 117
31 жовтня 202261 245 переглядів
Do Polski wchodzi nowa marka smartfonów. Oto co potrafi Infinix NOTE 12 Pro
19 жовтня 202213 878 переглядів
Infinix Note 12 Pro - mocny gracz za rozsądne pieniądze
10 жовтня 20221 240 переглядів
Infinix Note 12 Pro - nowość w świetnej cenie
26 вересня 202234 765 переглядів
INFINIX NOTE 12 PRO naprawdę mnie zaskoczył!
7 жовтня 20229 773 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 10 790 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 720, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 8 141 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 9 746 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 9 899 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 8 120 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 204 г
від 8 249 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 8 599 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 9 287 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 290 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 33 600 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 749 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 458 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП