Смартфон Xiaomi Redmi Note 11S 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 31Фото 9 |
Купити Xiaomi Redmi Note 11S 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 31 →Смартфон Xiaomi Redmi Note 11S 6/128Gb Graphite Gray (Global) | 7 829 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11S 6/128 Gb Global NFC Grey | 6 615 грн. |
Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB NFC Pearl White | 8 399 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11S 6/128Gb Graphite Gray (Global) | 7 683 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB Graphite Gray (UA) Redmi Note 11S 6 | 7 979 грн. |
0 2 1 2 |
Чи не лопата :D. Швидка зарядка, гарна камера, гарна автономність, наявність стерео. Також є в наявності чохол. Повноцінний слот для 2х SIM + картка пам'яті. Датчик зближення. Запис відео лише в 1080р. при 30к/с. Вночі апарат робить фото дуже гарної якості. Oleksandr Kalamazh: користуюся Xiaomi Redmi Note 11S 128GB/6GB менше місяця |
Мені у цьому смартфоні понравилося все! Після оглядів у ютюб чекав на некоректну роботу датчика наближення. Але все гаразд. Працює як треба. Сканер відбитка пальців теж швидко працює. Всі Не виявив Александр Садковой: користуюся Xiaomi Redmi Note 11S 128GB/6GB менше місяця |
Нічого особливого в ньому немає! Камера 108МП Дизайн Максим Тимошенко: користуюся Xiaomi Redmi Note 11S 128GB/6GB менше місяця |
Коли кордони зникають
Xiaomi Redmi Note 11S демонструє просунутий функціонал, незважаючи на доступний цінник. Процесор Helio G96 дозволяє насолодитися більшістю сучасних ігор без лагів, забезпечує якісне спілкування у будь-якому форматі та чудовий мультимедійний потенціал. 6 ГБ оперативної пам'яті LPDDR4x відрізняються високою швидкістю обробки даних та зниженим енергоспоживанням. Постійне сховище об'ємом 128 ГБ має структуру UFS 2.2 і має покращені показники читання / запису потоку даних, що позитивно позначається на запуску та обробці додатків у режимі багатозадачності. З недоліків, мабуть, лише застарілий Android 11, на базі якого створена фірмова оболонка MIUI 13.
Зупини цю мить
Xiaomi Redmi Note 11S здатний дати фору багатьом камерафонів. Основна професійна камера 108 МП зі штучним інтелектом здатна видавати чіткі фото з покращеною передачею кольору. Система шумоподавлення та обробка пікселів за технологією 9 в 1 дозволяє досягти високої якості знімків навіть за мінімального освітлення. Ще три камери відповідають за макрозйомку, панорамне (колективне) фото та глибину об'єктів.
Дивись крізь реальність
Смартфон оснащений AMOLED екраном 6.43 дюйми, що гарантує реалістичне візуальне сприйняття будь-якого контенту. Пікова яскравість 1000 нит говорить про комфортне використання навіть у сонячну погоду, а підвищена частота 90 Гц не створює навантаження на очі при тривалому перегляді фільмів або геймінгу. Окремий режим читання забезпечує комфортні умови для книголюбів під час поїздок чи перед сном.
Серед інших переваг можна виділити безконтактну оплату через NFC, безпека якої гарантує дактилоскопічний сенсор, об'ємний стереозвук та гарну батарею на 5000 мАгод з технологією швидкої зарядки Power Delivery. Додатково реалізовані механізми Mi FC+MMT, які контролюють цей процес.
Модификації Xiaomi Redmi Note 11S
Ціни на Xiaomi Redmi Note 11S |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11S 64 ГБ / 6 ГБ | від 7 199 грн. | 23 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 11S 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 090 грн. | 31 пропозиція | ||
Xiaomi Redmi Note 11S 128 ГБ / 8 ГБ | від 7 699 грн. | 7 пропозицій |
Нормальна камера (але насправді не дотягує до 108 МП, у режимі "108МП" фото справді виглядають краще). У нічному режимі завдяки чудовій спалаху є можливість щось сфотографувати. Відповідно ліхтарик тут також чудовий. Для когось це може означати великий мінус.
Хороша автономність (телефон витримує стабільно день, буває й два, без потреби заряджати - це якщо говорити про повсякденні завдання). Швидка зарядка (протягом години, від 0, телефон заряджень понад 95%). Під час зарядки телефон достатньо нагрівається, можливо це пов'язано з пришвидшеною зарядкою, оскільки раніше не користувався смартфонами з такою технологією. Під час повсякденних завдань (інтернет, дзвінки) апарат не нагрівається.
Звук (якість/гучність чудова, наявність стерео).
Одним із вагомих недоліків є датчик зближення. Під час розмови можна ненароком щось наклацати вухом, щокою. Тому краще при розмові блокувати екран відповідною кнопкою.