Смартфон Infinix Note 12 2023 128 ГБ
Відео 22Фото 23 |
Infinix Note 12 2023 128 ГБ
128 ГБ256 ГБ
Екран:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:3 модулі, 50 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:195 г
Функція розширення ОЗП до 13 ГБ. 10-шарове графітове охолодження.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Infinix Note 12 2023 128 ГБ
Усі ціни 11 →Infinix Note 12 2023 8/128Gb Alpine WhiteInfinix Note 12 2023 NFC
Флагманська продуктивність
Завдяки потужному процесору Неliо G99 з тактовою частотою 2.2 ГГ... щец, NОТЕ 12 2023 (G99) демонструє неймовірну продуктивність та відсутність тротлінгу, незалежно від того, які програми будуть запускатися на ньому.
До 13 Гб RAM
Розширте 8 Гб оперативної пам'яті в смартфоні до 13 Гб за рахунок інтеграції RAM і ROM вашого пристрою, що дозволить значною Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 7 499 грн. |
Infinix Note 12 2023 8/128GB Volcanic GreyРоздільна здатність екрану: FullHD+ (2400*1080 px) 20:9 Оперативна пам'ять: 8Gb Розмір екрана (Дюйми): 6.7" Процесор: MediaTe... щеk Helio G99 Вбудована пам'ять: 128Gb Ємність аккумулятору: 5000mah Mobus.com.uaЗ нами 3 роки (Кривий Ріг) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 7 749 грн. |
Infinix Note 12 2023 8/128Gb Tuscuny Blue Note1220238/128GbTuscunyBlueРозмір SIM-карти/Nano- COMFY.uaЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 8 999 грн. |
Infinix Note 12 2023 8/128GB Volcanic GreyРоздільна здатність екрану: FullHD+ (2400*1080 px) 19,5:9 Оперативна пам'ять: 8Gb Розмір екрана (Дюйми): 6.7" Процесор: Media... щеTek Helio G99 Вбудована пам'ять: 128Gb Ємність аккумулятору: 5000mah Demping.storeЗ нами 1 рік (Кривий Ріг) Гарантія: 1 Поскаржитись | 7 399 грн. |
Смартфон Infinix Note 12 2023 8/128GB Volcanic Grey | 8 299 грн. | Продавець: Beelife |
ще 6 пропозицій
Серія Infinix Note (середні+)Порівняти в таблиці →
від 7 012 грн.
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 219 г
від 10 480 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 203 г
від 9 454 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 317 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 7 399 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 6 499 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 10 223 грн.
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 219 г
від 8 335 грн.
6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 11 710 грн.
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6080, камера: 2 модулі, 108 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 205 г
від 7 497 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 9 799 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 810, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 5 099 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 10 999 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
Відеоогляди
Infinix note 12 2023
6 грудня 20222 065 переглядів
ЭТО МОНСТР ДЛЯ STANDOFF 2 - Infinix Note 12 2023 G99
21 грудня 2022383 378 переглядів
НАКОПИЛ НА ТЕЛЕФОН СО ШКОЛЬНЫХ ОБЕДОВ | САМЫЙ ДЕШЕВЫЙ ТЕЛЕФОН В МИРЕ | Infinix Note 12 2023 G99
26 грудня 2022383 714 переглядів
INFINIX NOTE 12 2023 (G99) //РАЗБОР смартфона обзор ИЗНУТРИ 4K
18 грудня 2022150 689 переглядів
INFINIX NOTE 12 2023 - ОКАЗАЛСЯ ВНЕ КОНКУРЕНЦИИ! (две недели использования). Лучший смартфон.
17 листопада 2022160 184 перегляда
Infinix Note 12 2023. Что ты такое?
20 грудня 202282 711 переглядів
Infinix Note 12 2023. Что скрывается за внешним видом?
8 листопада 202277 032 перегляда
Infinix Note 12 Pro vs Infinix Note 12 2023 vs Infinix Note 12. Три смартфона, но все ли разные?
24 листопада 202263 054 перегляда
INFINIX NOTE 12 2023 //Подробная распаковка
9 грудня 202243 418 переглядів
ДЕТАЛЬНЫЙ ОБЗОР INFINIX NOTE 12 2023 + ТЕСТ КАМЕРЫ
22 листопада 202238 483 перегляда
Обзор infinix note 12 2023 от реального пользователя. Один из лучших за 11К рублей.
22 листопада 202236 092 перегляда
ВЫБОР ПОКУПАТЕЛЕЙ ЗА 11 000 РУБЛЕЙ! ОБЗОР INFINIX NOTE 12 2023
21 грудня 202221 255 переглядів
Infinix NOTE 12 2023 против realme 10 | Тест камеры и автономной работы
9 грудня 202228 598 переглядів
Обзор Infinix NOTE 12 2023. Недорогой смартфон с Helio G99 и AMOLED
18 листопада 202220 166 переглядів
неделя с infinix note 12 2023
8 грудня 20226 227 переглядів
смартфон для тёщи или infinix note 12 2023
28 листопада 20228 384 перегляда
Infinix Note 12 2023 Unboxing and First Impressions
3 жовтня 20228 319 переглядів
Infinix Note 12 2023 Gaming Processor G99 | Ram 13GB | Rom 256GB | Camera 50MP | Selfie 16MP | RM899
8 грудня 202261 480 переглядів
INFINIX Note 12 2023 Unboxing & Impressions - The INSANE $199 Phone!
17 жовтня 2022162 824 перегляда
Infinix NOTE 12 2023 Unboxing Infinix NOTE 12 2023 8/256Gb
21 грудня 20223 735 переглядів
Test Game Mobile Legends di Infinix Note 12 2023
21 грудня 20222 097 переглядів
Огляд смартфона Infinix NOTE 12 2023 - Гідний середнячок з стильним дизайном.
8 березня 20234 567 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Infinix Note 12 2023
Ціни на Infinix Note 12 2023 |
---|---|---|---|---|
Infinix Note 12 2023 128 ГБ | від 7 399 грн. | 11 пропозицій | ||
Infinix Note 12 2023 256 ГБ | від 7 497 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 6 102 грн.
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G70, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5000 мАгод
від 7 499 грн.
6.58 ", 397 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 662, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 8 800 грн.
6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G80, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 6 350 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: bypass charge, 5000 мАгод, 197 г
від 8 031 грн.
5G, екран-водоспад, 6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 4300 мАгод, 180 г
від 7 335 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г, без ЗП
від 6 933 грн.
6.6 ", 266 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Exynos 850, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 6 990 грн.
6.4 ", 403 ppi, 60 Гц, Android 9.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm SDM675 Snapdragon 675, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 16 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 190 г
від 5 661 грн.
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 6 399 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г, без ЗП
від 7 735 грн.
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 750G 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 198 г