Смартфон Infinix Note 12 64 ГБ / 6 ГБ
Відео 59Фото 19 |
Infinix Note 12 64 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Helio G88
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:186 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Infinix Note 12 64 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 18 →Infinix NOTE 12 6/128 Jewel Blue (X663D) | 6 499 грн. |
Infinix Note 12 8/128Gb blueNFC:-, Бездротова зарядка:-, Захист:-, Платформа:Helio G96 / Mali-G57 MC2, Виробник:Infini Newsmag.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Поскаржитись | 6 990 грн. |
Infinix Note 12 (X663D) 6/128GB Dual Sim Jewel Blue Note 12 (X663D) 6/128GЕкран (6.7", AMOLED, 2460х1080) / MediaTek Helio G88 (2.0 ГГц + 1.8 ГГц) / потрійна основна камера: 50 Мп + 2 Мп + Ai, фронта... щельна 8 Мп / RAM 6 ГБ / 128 ГБ вбудованої пам'яті ГБ) / 3G / LTE / GPS / підтримка 2х SIM-карт (Nano-SIM) / Android 11 / 5000 мА * год Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 7 480 грн. |
Infinix Note 12 (X663D) 6/128Gb NFC Jewel Blue Note 12 (X663D) 6/128GB Jew | 6 499 грн. |
Смартфон Infinix Note 12 6/128GB Jewel Blue | 7 499 грн. |
ще 13 пропозицій
Серія Infinix Note (середні+)Порівняти в таблиці →
від 7 012 грн.
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 219 г
від 10 480 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 203 г
від 9 454 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 317 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 7 399 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 6 499 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 10 223 грн.
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 219 г
від 8 335 грн.
6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 11 710 грн.
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6080, камера: 2 модулі, 108 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 205 г
від 7 497 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 9 799 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 810, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 5 099 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 10 999 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
АксесуариВсі аксесуари для Infinix Note 12 →
Відеоогляди
Infinix Note 12 - яскравий дизайн, хороша камера на 50 Мпікс, 5000 мАг і 33 Вт. Огляд смартфона
16 лютого 20231 949 переглядів
Огляд Infinix Note 12 2023. Топовий китаєць за свої гроші
4 лютого 20231 790 переглядів
Огляд смартфона Infinix NOTE 12 2023 - Гідний середнячок з стильним дизайном.
8 березня 20234 567 переглядів
Infinix Note 12 Pro unboxing | розпаковка та огляд комплекту | easymac.com.ua
3 березня 2023118 переглядів
Warzone на infinix note 12 2023
26 квітня 2023309 переглядів
Мои настройки в стандофф 2.На телефоны infinix note 12 2023
6 квітня 2023455 переглядів
Infinix Note 12 | Как включить резервное копирование данных гугл на Infinix Note 12
1 червня 2023311 переглядів
Infinix Note 12 | Топ фишек Infinix Note 12 - Лучшие функции Infinix Note 12
8 червня 20231 523 перегляда
Тест infinix note 12 2023 Standoff 2 + отзыв
8 березня 2023482 перегляда
Демка стандофф 2 на Infinix note 12
4 квітня 20231 907 переглядів
топовая карта для тренировок в фортнайт| Fortnite mobile on Infinix note 12 pro 8/256
26 квітня 2023386 переглядів
Infinix Note 12 VIP x672. FRP! Сброс аккаунта google авторизация БЕЗ тестпоинт БЕЗ Brom TFM Tool
13 квітня 2023388 переглядів
Infinix Note 12 Pro 4G - камерафон на минималках. Обзор камер.
11 березня 20233 855 переглядів
Redmi Note 11 Pro 4g vs Infinix Note 12 Pro 4g
26 липня 2022459 переглядів
Infinix Note 12 Pro X671B | Как установить уровень заряда батареи в процентах на Infinix Note 12 Pro
3 лютого 20234 827 переглядів
Infinix Note 12 Pro X671B | Как обойти экран блокировки на Infinix Note 12 Pro X671B
3 лютого 202315 170 переглядів
Распаковка Infinix NOTE 12 2023 (X676C)
21 лютого 2023256 переглядів
Как войти в режим фастбут на Infinix Note 12 Pro - Как выйти из режима фастбут на Infinix Note 12Pro
3 лютого 20234 197 переглядів
Infinix Note 12 Pro X671B | Как включить режим энергосбережения на Infinix Note 12 Pro X671B
3 лютого 20231 093 перегляда
Technews 1370 || Nothing Phone 1 Box, Asus Zenfone 9, Infinix Note 12 5G Etc...
8 липня 2022241 615 переглядів
INFINIX NOTE 30 vs REDMI NOTE 12 FULL Comparison Speed test test gaming test!! কোনটি নিবেন দেখুন
17 липня 202329 768 переглядів
Infinix Note 12 vs Samsung Galaxy A23: Which Should You Buy?
24 вересня 202221 755 переглядів
Mast hai ⚠️But ? Infinix Note 12 pro 5G review in hindi
15 липня 202219 672 перегляда
Infinix Note 12 G96 Unboxing #Infinix Note 12 Detailed Review,Should you Buy It?#infinix latest 2022
15 вересня 2022821 перегляд
Infinix Note 12 G96 Review — After 2 Weeks of Use
11 червня 20222 155 переглядів
Infinix Note 12 Turbo Unboxing + Free fire test
18 серпня 2022846 переглядів
Buying Infinix Note 12 For Camera? ⚡⚡ | Infinix Note 12 G96 Camera Test
27 травня 20221 011 переглядів
Infinix note 12 pro 4g price in pakistan with review ⚡G99 | S Amoled | infinix note 12 pro launch
19 липня 20221 006 переглядів
Infinix Note 12 G96 Unboxing & First Impressions ⚡ | Experience Gaming Performance and Camera Tests
26 травня 20221 107 переглядів
infinix note 12 G96 Unboxing
16 липня 2022385 переглядів
Review HP Infinix Note 12 2023
14 лютого 2023291 перегляд
Infinix Note 12 VIP Gaming Test Review
14 червня 20221 585 переглядів
Infinix Note 12 Pro Unboxing and Review
31 травня 2022362 перегляда
TECNO PHANTOM X2 PRO 5G vs INFINIX NOTE 12 VIP
15 лютого 20231 396 переглядів
Infinix note 12 Unboxing vlog,My first experience with Infinix
17 червня 2022312 переглядів
Infinix Note 12 G96 Unboxing & Camera test || 8+128 GB || MaSooD AhMed YT
26 січня 2023315 переглядів
Infinix Note 12 Pro Unboxing & BIG Impressions / Infinix Note 12 Pro latest phone 2024 / Infinix pro
31 травня 2023723 перегляда
Infinix Note 12 - Unboxing & First Impressions! (50 MP Camera + AMOLED + Helio G88) Same as Note 11!
21 травня 2022480 переглядів
Infinix NOTE 12 Unboxing First Lock||Amoled||G88||#shorts #infinixnote12
14 травня 2022480 переглядів
OPPO K10 5G Vs Infinix Note 12 Turbo - Full Comparison [Full Specifications]
11 червня 2022985 переглядів
Infinix Note 12 VIP: Unboxing and First Impressions
21 червня 20221 706 переглядів
Infinix Note 12 Unboxing and Review
30 квітня 20228 669 переглядів
Infinix Note 12 vs Infinix Note 11 Camera | Body | AnTuTu | Benchmark | Display | Comparison
29 квітня 2022747 переглядів
Hape Mewah dari Infinix , unboxing dan review Infinix Note 12 VIP
7 липня 20229 360 переглядів
INFINIX NOTE 12 VIP UNBOXING: FINALLY POLISHED!!
20 травня 20222 023 перегляда
INFINIX NOTE 12 PRO | Zamiesza na rynku? | RECENZJA
27 жовтня 20223 119 переглядів
Infinix Note 12 Pro - Zaskakujący Smartfon w Niskiej Cenie! Lepszy od iPhone SE!
27 листопада 20224 602 перегляда
Infinix Note 12 2023 Recenzja | Kiedy kopiuj-wklej się opłaca
9 січня 202313 905 переглядів
Infinix Note 12 Pro | Tanie 108 Mpix w ultrasmukłej obudowie
18 жовтня 202212 728 переглядів
Infinix Note 12 2023 - najlepszy wybór do 1000zł?
17 січня 20237 232 перегляда
Infinix Note 12 - RECENZJA - Zadziwiająca OPTYKA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
16 жовтня 202234 085 переглядів
Infinix Note 12 Pro Recenzja | 108MP w przystępnej cenie! Czy warto?
26 жовтня 20224 582 перегляда
Dobry smartfon w dobrej cenie INFINIX Note 12 Pro
26 вересня 202223 885 переглядів
Infinix Note 12, Note 12 Pro 5G oraz Note 12 Pro PROsto z premiery w Polsce
26 вересня 20225 877 переглядів
Infinix Note 12 Pro - nowość w świetnej cenie
26 вересня 202234 743 перегляда
Infinix Note 12 Pro - pierwsze wrażenia, Krótka Mobzilla odc. 117
31 жовтня 202261 218 переглядів
Sprawdzamy nowego smartfona - Infinix Note 12 Pro
21 жовтня 20223 804 перегляда
Do Polski wchodzi nowa marka smartfonów. Oto co potrafi Infinix NOTE 12 Pro
19 жовтня 202213 867 переглядів
INFINIX NOTE 12 PRO naprawdę mnie zaskoczył!
7 жовтня 20229 766 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП